![]() |
Uitstekend deluxe klasse resort met vele faciliteiten, een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars en een eigen huisrif. Garantie voor een heerlijk verblijf.
Ook offerte aanvragen ná bovenstaande data
Uitstekend deluxe klasse resort met vele faciliteiten en een eigen huisrif.
Aan een paradijselijk strand in het Zuid-Ari Atol op circa 113 km van Malé.
Watervilla
De Sun Villa’s liggen centraal op het eiland in de tropische tuin en hebben een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, airco, fan, kluisje, tv en minibar. De badkamer is voorzien van een douche en bad. Verder bieden alle kamers een terras met ligbedden. De Deluxe Beach Villa’s liggen aan het strand en zijn ruimer en bieden naast een ruim terras een bad en een openluchtdouche. De Water Villa’s zijn op palen gebouwd in de zee. Vanaf uw zonnedek kunt u via een trap de zee inlopen.
Sunset Beach Villa
Zes restaurants waaronder een Thais en Italiaans à-la-carte, Zes bars waaronder een pool- en beachbar, zwembad, zonneterras met ligbedden, gratis badhanddoeken, spa, fitness, PADI duikcentrum en vele optionele (watersport)activiteiten.
U verblijft op basis van All Inclusive bestaande uit:
Vanaf Malé vliegt u per binnenlandse vlucht in circa 30 minuten naar de luchthaven van Maamigili. Vanaf de luchthaven is het vervolgens nog een korte overtocht per speedboot. U mag maximaal 25 kg aan ruimbagage meenemen en 5 kg aan handbagage. Houdt u rekening met een ruime overstaptijd op de luchthaven van Malé.